SON DAKİKA

Egeekspress

Arınç’tan bomba açıklama!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Arınç’tan bomba açıklama!

Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu ve MYK üyeleriyle gerçekleştireceği toplantı öncesi açıklama yaptı.

Arınç, “Üç parti koalisyon kursun” diyen MHP lideri Bahçeli’ye yanıt verdi. Üç partinin seçim sürecinde ittifak yaptığını savunan Arınç, “HDP sizin HDP’niz. Eser sizin eseriniz. HDP’nin başarısı sizin başarınız. Önce HDP ile koalisyonu deneyin. Yetiş AK Parti denirse biz üzerimize düşeni yaparız” dedi.
HDP bir projedir. CHP oylarını vermiştir. Þüphesiz iç ve dış medyanın seçim sonuçlarını etkileyebilecek unsurları kullanılmıştır. HDP AK Parti iktidarını yıkmak, AK Parti kalesine girmek için bir koçbaşı gibi kullanılmıştır. Koçbaşını kullanan CHP’dir, MHP’dir, paralel yapıdır, medyadır. Þimdi eserleriyle ne kadar övündüklerini görüyoruz. MHP HDP’ye hiçbir şekilde eleştirmemiştir. Ben Bahçeli’den farklı bir koalisyon önereceğim. Birbirleriyle el ele vermiş üç partinin sayıları koalisyona yetiyor. Böyle bir koalisyon olur mu derseniz, seçim meydanlarında bunu da söylemiştim. Eseriniz ortada. Madem bu üç partinin ittifakı seçimden başarıyla çıkmıştır bunun sonucunun da Türkiye’nin hükümetsiz bırakılmaması olduğu görülüyor.

HDP sizin HDP’niz. Eser sizin eseriniz. HDP’nin başarısı sizin başarısı. Önce HDP ile koalisyonu deneyin. Yetiş AK Parti denirse biz üzerimize düşeni yaparız.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER