SON DAKİKA

Egeekspress

Bornova Belediyesi’nden okullara tam destek

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Bornova Belediyesi’nden okullara tam destek

Okullar kapandı, bakım ve onarım çalışmaları hızlandı

Öğrencilerin daha iyi şartlarda geleceğe hazırlanması için ilçedeki okulların bakım, onarım ve tadilatlarını gerçekleştiren Bornova Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte bu çalışmalarına daha da hız verdi. Okulların idareci, öğretmen ve öğrencileri ile veliler Bornova Belediyesi’ne teşekkür ederken, Başkan Olgun Atila, eğitime yani geleceğimiz olan çocuklara yapılan yatırımınların herşeyden önemli olduğunu söyledi
Öğrencilerin daha iyi fiziki koşularda eğitim alması hedefiyle her yıl ilçedeki okulların ihtiyaç duyduğu bakım ve onarımlarını yapan Bornova Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte çalışmalara daha da hız verdi.
Bu yıl bugüne kadar yapılan çalışmalar kapsamında; Suphi Koyuncu Lisesi, Işıkkent İlköğretim Okulu, Doğanlar Hüsnü Borovalı İlköğretim Okulu, Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk İlköğretim Okulu, EKVA 3 Necmiye Bilgin İlköğretim Okulu, Çamdibi Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu, Çamdibi Uzun Hasan İlköğretim Okulu ve Hayrettin Duran Anadolu Lisesi’ni yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Batıçim İlköğretim Okulu ve Pınarbaşı Güzelcan Kardeşler Mesleki ve Teknik Anadulu Lisesi’ndeki tadilatlar tamamlanma aşamasına geldi.
Bornova genelinde 19 ilkokul, ortaokul ve lisede bu yıl yapılan çalışmalarla eksikler giderildi. Eğitim ve öğretime ara verilen yaz tatilinde, 9 okulda başlayacak bakım ve onarımlar ise yeni eğitim-öğretim yılına kadar tamamlanmış olacak.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER