SON DAKİKA

Egeekspress

ÇEŞMEALTI GECE PAZARI SEZONU AÇTI

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
ÇEŞMEALTI GECE PAZARI SEZONU AÇTI

Geçtiğimiz yıl Urla Belediyesi tarafından yenilenerek daha düzenli ve daha güzel bir görünüme kavuşan Çeşmealtı Gece Pazarı, 2015 sezon açılışını yaptı.

Başkanlık görevinin henüz en başındayken esnafın sesine kulak vererek gece gündüz çalışan ekibiyle birlikte gece pazarını yaz sezonuna yetiştiren Başkan, bu yıl ki açılışı BandUrla grubunun konseriyle yaptı.
Göreve geldiği günden beri hiçbir zaman keşke demediğini her zaman iyi ki dediğini vurgulayan, esnafla selamlaşarak tek tek stantları gezen Başkan Uyar, hayırlı ve bol kazançlar diledi.
Esnafın ürünlerini her gece taşımadan, bırakabileceği kapalı stantlar şeklinde gece pazarını düzenleyen, Urlalılara sanat ve kültürle dokunmak istediğini her fırsatta vurgulayan Başkan Uyar, Urla sevdalısı olan herkesi yaz sezonu boyunca nefes almak için Çeşmealtı Gece Pazarı’na davet etti.
Katılımın yoğun olduğu açılışta, BandUrla’nın birbirinden farklı şarkılarına eşlik eden Urlalılar gönüllerince eğlenerek keyifli bir gece yaşadılar.
“Üzüm, bardacık, zeytin, enginar, kınalı bamya ve hurma” gibi Urla’da yetişen ürünlerden oluşturulan sokak isimleri ile yiyecekten giyime, hediyelik eşyadan oyuncağa ve özel el tasarımı takılardan oluşan 189 stant ile panayır alanına dönen gece pazarı deniz esintisiyle Urla halkı ve çevre illerden gelen misafirlerini karşılayacak.
Genç, yaşlı, çocuk demeden her kesime hitap eden gece pazarı, hafta içi; 18:00-02:00, hafta sonu da 14:00-02:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER