SON DAKİKA

Egeekspress

DAVUTOĞLU SORUNU BİLİYORMUŞ!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
DAVUTOĞLU SORUNU BİLİYORMUŞ!

Ahmet Davutoğlu AKP’nin güç sarhoşu olduğunu meğer biliyormuş!

Seçimlerden önce sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile buluşan AKP Genel Başkanı Davutoğlu’nun bizzat kendi ağzından, “Güç zehirlenmesi yaşadık, şımarıklık ve kibre kapıldık” dediği öğrenildi.
Ahmet Davutoğlu seçimlerden önce sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Dolmabahçe’de buluşmuştu. O toplantıya katılanlardan TİYEMDER Başkanı Selahattin Yazıcı, Davutoğlu’nun kendi partisine yönelik eleştirilerini olduğu gibi ilk kez anlattı. KRT Haber Koordinatörü Çağlar Cilara’nın programına katılan Yazıcı, Başbakan Davutoğlu’nun, “Güç zehirlenmesi yaşadık, şımardık, kibirlendik” diyerek özeleştiride bulunduğunu belirtti. Başbakan Davutoğlu’nun o toplantıda kendi partisi ile ilgili çarpıcı tespitlerini Yazıcı şöyle anlattı:
BAÞBAKAN: “ÞIMARDIK KİBİRLENDİK”
“Biz seçimden önce Beşiktaş’ta Başbakan ile istişare toplantısı yaptığımız zaman Başbakan yolsuzluk iddiaları ve eleştirilerle ilgili fotoğrafı net bir şekilde gördüğünü aktardı. Yani bir güç zehirlenmesi olduğunu, şımarıklık olduğunu söyledi. Başbakan aynen bu ifadeleri kullandı ve bu fotoğrafı net bir şekilde gördü. Bunların yansımalarının halkı rahatsız ettiğini Başbakan kendisi ifade etti. İstişarelerde bunlar konuşulan şeyler” dedi.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER