SON DAKİKA

Egeekspress

FEYZİOĞLU “BAŞARI YOK” DİYOR!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
FEYZİOĞLU “BAŞARI YOK” DİYOR!

CHP kulislerinde kurultay lafları geçmeye başladı. Feyzioğlu’nun girişimleri olduğu iddia ediliyor!

7 Haziran 2015 seçimlerinin ardından tartışmalar sürerken kulislere bomba gibi düşen iddialardan biri de CHP’de Kılıçdaroğlu’na karşı olan muhalefetin kurultay hazırlığı yaptığı. Kulislerde konuşulanlara göre Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Perşembe günü Ankara’da CHP kurultay delegeleriyle bir toplantı yapacak. Odatv o iddiayı Feyzioğlu’na sordu. Feyzioğlu o iddiayı kesin bir dille yalanlarken, CHP’de seçim sonuçlarını da başarısız bulduğunu da ekledi.
SONUÇLAR BAÞARISIZ
Odatv’nin görüştüğü Feyzioğlu “Böyle bir toplantıyı ilk kez sizden duyuyorum. Benim düzenlediğim, katıldığım ya da parçası olduğum böyle bir toplantı yok” ifadelerini kullandı. Kendisinin delegelerle görüşüp görüşmediğine ilişkin sorumuza ise Feyzioğlu “Ben delegeleri aramadım. Seçimden sonra milletvekili seçilen dostlarımı arayıp kutladım. Başka partilerden de olsa avukat olan milletvekillerimize başarılar diledim. Bunun dışında seçimden sonra CHP’de delege ya da il başkan-yöneticisi dostlarım arayıp sonuçları nasıl değerlendirdiğimi sorduğunda da onlarla paylaştım. Ancak bir girişimde ya da bir toplanma çağrısında bulunmadım” ifadeleriyle yanıt verdi.
Sonuçları nasıl bulduğuna ilişkin sorumuza Feyzioğlu, CHP’nin aldığı sonucu başarısız bulduğunu, bir başka partinin oylarına sevinmenin de bu başarısızlığın kabulü olduğunu söyledi.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER