SON DAKİKA

Egeekspress

Geleceğin Urlası konuşuldu!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Geleceğin Urlası konuşuldu!

Urla Kent Konseyi Geleceğin Urla’sı Vizyonu Ortak Akıl Toplantısı Urla Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşti.

Toplantıya; Urla Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Canan Balkır, Limantepe Kazı Başkanı Prof. Dr Hayat Erkanal, Belediye Meclis Üyeleri, Ege Üniversitesi öğretim görevlileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve oda başkanları katıldı.
Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı ve Bornova Kent Konseyi Başkanı Jülide Kesken önderliğinde gerçekleşen toplantıda Urla için doğru stratejiler nasıl oluşturulabilir, nasıl farklı noktalara gelinebilir konusu başlığı altında gelecek 5 yıl içerisinde Urla’ya etkisi olacağını düşünülen içsel ve dışsal önemli trend ve problemler konuşularak değerlendirildi.
URLA İÇİN BİR YOL HARİTASI ÇİZİYORUZ
Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın da ziyaret etmiş olduğu toplantıda konuşan Başkan Uyar; “Urla’yı hep beraber geliştirerek Urla sempozyumunu hazırlamak istedik. Üniversite ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmayı çok seviyoruz. Hep birlikte Urla için bir yol haritası çiziyoruz. Sizin fikirlerinize çok ihtiyacımız var ” ifadelerinde bulundu.
Daha refah ve daha güzel bir Urla’da yaşamayı herkesin hak ettiğini düşünüyorum diyen Urla Kent Konseyi Başkanı Canan Balkır; “Urla’da çok iyi birikimler var. Yerel yönetimler olarak Urla Kaymakamımız Murat Sefa Demiryürek ve Urla Belediye Başkanımız Sibel Uyar her zaman bizlere destek oluyorlar. Hep birlikte önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER