SON DAKİKA

Egeekspress

Her gün onlarca UFO izleniyor!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Her gün onlarca UFO izleniyor!

İzmir semalarında her gün onlarca UFO izleniyor. UFO araştırmacıları yoğunluğun şaşırtıcı olduğunu söylüyorlar!

İki yıldır İzmir semalarında çektiği UFO görüntüleri ile ismini duyuran Mustafa Akdemir, ilginç açıklamalarıyla herkesi şaşırtıyor. İzmir’de önemli sayılabilecek sayıda UFO aktiviteleri olduğuna dikkat çeken Akdemir, “Açık havalarda İzmir Körfezi üzerinde çıplak gözle görülebilen kimliği belirsiz cisimler gözlemcileri şaşkına uğratıyor. Bir kısım insanlar elbette önce inanmıyorlar. Birlikte gözlem yaptığımız zaman gördüklerine inanamıyorlar” dedi. Akdemir, İzmir’in iki yıldır önemli aktivitelere sahne olduğunu söylerken bakın neler anlatıyor:
“Çok büyük uçan araçlar gözlemledik. Bunlar İzmir Körfezi üzerinde yoğun olarak uçuş yapıyorlar. Hiç ses çıkartmıyorlar. Bir keresinde ışıkla irtibat kurduk. İnanılmaz bir andı. Gökyüzünde parlak bir ışık vardı. Öylece asılı duruyordu. Ben de onun fotoğraflarını çekmeye çalışıyordum. Bakalım ne olacak diye merak ettim ve ona doğru flaş patlattım. Işıklarını söndürdü. Ancak alaca karanlıkta orada bir karaltı görebiliyordum. Bu kez iki kez flaş patlattım. O karaltıdan iki kez aynı şiddette ışık yakıldı. Sonra üç kez… Dört kez. Gökyüzündeki benim ışığımı taklit ediyordu. Sonra ışıklarını tekrar yaktı ve o kadar yakınımdan bir ışık demeti olarak geçti ki, kortum.”
UFO Gözlemcisi Mustafa Akdemir, dünyanın bir çok ülkesinde UFO araştırmacıları ile fotoğraf ve videolarını paylaştığını dile getirirken bazı üniversitelerden de resim ve video taleplerini karşıladığını sözlerine ekledi. Peki İzmir’de neden bu kadar UFO aktiviteleri var? Akdemir’e göre, sadece İzmir’de değil, dünyanın hemen her yerinde artık UFOlar görülebiliyor ve teknolojinin alabildiğine sunduğu imkanlar sayesinde bu gözlemler kaydedilebilir.
ÇOK YAKINDA TEMASLAR BAÞLAYACAK
UFO Gözlemcisi Mustafa Akdemir çok yakında temasların gerçekleşeceği inancında. “Ben gözlemlerim sırasında yaşadıklarımı anlatmaktan çekiniyorum. Ancak şu kadarını söylemek istiyorum. Çok yakında mutlaka net bir fotoğraf çekme imkanım olacak. Profesyonel donanımlarla gördüklerimi resimlediğim ya da videoya aldığım zaman herkes şaşkına uğrayacak. Geçen yaz sezonunda böyle bir fırsatı kıl payı kaçırdım. Bu yaz sezonu çekim işini gerçekleştireceğim. Geçen yıl tam gün kararırken inanılmaz büyüklükte bir uçan cismi detaylarıyla birkaç kişi gözlemledik. O kadar büyük tü ve o kadar yavaş gidiyordu ki, inanamazsınız. Üzerindeki tüm detayları gördük. Ancak çekim malzemelerimiz kurulu değildi. Zaten kurul olsak o şaşkınlıkla çekebilir miydik bilmiyorum. Ama bu yaz aylarında çekeceğimize inanıyorum” diyor!

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER