SON DAKİKA

Egeekspress

Konuşmak yerine yazılı açıklama

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Konuşmak yerine yazılı açıklama

Erdoğan konuşmak yerine yazılı açıklama yapmayı tercih etti!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, seçime ilişkin yazılı açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim sonrasında başlayan bu yeni süreçte, ülkedeki istikrar ve güven ortamının, demokratik kazanımların korunması için tüm siyasi partilerin gerekli hassasiyeti göstermeleri ve sorumlu bir davranış sergilemelerinin büyük önem arz ettiğini bildirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2015 Genel Seçimine yazılı açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Pazar günü gerçekleşen 2015 Genel Seçim sonuçlarının, ülke ve millet için hayırlı olmasını temenni ettiğini belirterek şöyle dedi:
“HİÇBİR PARTİYE TEK BAÞINA İKTİDAR İMKANI VERMEDİ”
“Seçimlere katılım oranının yüksekliği, aziz milletimizin iradesini sandığa yansıtma ve demokrasi konusundaki kararlılığının ifadesidir. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Sonuçların hiçbir partiye tek başına iktidar imkanı vermediği mevcut tablonun, yarışa katılmış olan tüm partiler tarafından sağlıklı ve gerçekçi bir değerlendirmeye tabi tutulacağına inanıyorum. Seçim sonrasında başlayan bu yeni süreçte, ülkemizdeki istikrar ve güven ortamının, demokratik kazanımlarımızın korunması için tüm siyasi partilerin gerekli hassasiyeti göstermeleri, sorumlu bir davranış sergilemeleri büyük önem arz etmektedir. Seçime teveccüh gösteren aziz milletimize, Yüksek Seçim Kurulu’na, il ve ilçe seçim kurullarına, sandık kurullarına, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, sonuçların ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER