SON DAKİKA

Egeekspress

SİBEL UYAR’IN EZBER BOZAN PARKI

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
SİBEL UYAR’IN EZBER BOZAN PARKI

Urla Belediyesi dünyada bir ilk gerçekleşti… Beton park!

Urla Belediyesi “Park” konusunda dünya standartlarını geride bıraktı. İlçenin merkezinde bulunan Yıldızpark’ı “beton park” yapan belediye, çalışmalarını 6 aydır sürdürüyor. Urlalılar arasında espri konusu olan Beton Park, aslında dünyada ilkleri de içinde barındırıyor.
Bir türlü bitirilemeyen Beton Park’ta Sibel Uyar, fazla beton döküldüğü eleştirilerinden kurtulmak için “Plastik çim” kullandı. Dünyadaki plastik çimli ilk park olan Beton Park’ta ayrıca endişe veren bir durum da var. Çocukların kaydırak salıncak gibi oyun sahası da beton. Ebeveynler “Çocuklarımız düşer de bir yerleri kırılırsa Sibel Uyar sorumludur” diyorlar.
Ancak Uyar, çocukların tehlikede olmasına hiç aldırmadan, kendi bildiğini yapmaya devam ediyor. İlçede espri konusu olan bu par için vatandaşlar Projenin Almanya’da bir gelinlik firması tarafından geliştirildiğini söylüyorlar. Ayrıca Almanya’dan lüks otomobiller getirecek ve burada sergileneceği de söylentiler arasında.
Dünya standartlarını yerle bir eden Urla Belediyesi’nin parkı kötü örnek olarak dünyada bir ilk!

EGEEKSPRESS YORUMU

Sibel Başkan;
Enginar Festivali başarılı geçti… Ama bitti… Görülüyor ki, yeni festivaller ve eğlenceler tertip etmek gayreti sizi belediye işlerinden hayli uzaklaştırdı. Urla tatil köyü değil. İnsanlar makam kapsında günlerce belediye başkanı ile görüşmek için bekliyor. Ayıplı skandallar oluyor ve siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. Belediye yönetimi dökülüyor.
Bu beton park kimin fikri? Dünya’daki park anlayışını değiştirdiniz. Dünyanın neresinde plastik çimli bir beton park gördünüz siz?
Çocuk oyun parkı bile beton. Þimdiden söylüyoruz. Burada bir çocuk kaydıraktan, oyun ünitelerinden betona düşer ve yaralanırsa sebebi siz olacaksınız!

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER