SON DAKİKA

Egeekspress

URLA DEMOKRASİNİN KALESİ

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
URLA DEMOKRASİNİN KALESİ

Urla CHP İlçe Başkanı ilçenin CHP’nin ve demokrasinin kalesi olduğunu bir kez daha ispatladığını söyledi.

CHP Urla İlçe Başkanı Bahri Yalaz, genel seçimlerde Urla ilçesinde alınan tarihi başarı için örgütüne ve Urla halkına teşekkür etti. Yalaz, CHP’nin Urla tarihinde en yüksek oy oranına ulaştığını söylerken partisinin demokrasi sınavından başarı ile çıktığını anlattı.
Yalaz şunları söyledi:
“07 Haziran 2015 tarihinde yapılan Genel Seçimlerle ülkemiz 25. kez iradesini ortaya koymuştur. Demokratik hakların en önemli unsuru olan seçim ve sonuçlarının öncelikle yurdumuza ve Urla’mıza hayırlı olması ilçe örgütümüzün ve elbette Türkiye aşkıyla yanan partimizin en büyük dileğidir.
Urla özelinde partimiz 22489 oy ve %57,9 oranla 93 yıllık tarihinde katıldığı yerel ve genel seçimlerin en büyük başarısını yakalamıştır. Böylelikle partimiz, başta muhalefet partisi olmanın dezavantajı ve diğer tüm olumsuzluklara rağmen Urla’daki çizgisini istikrarlı bir şekilde yükseltmiştir. Demokrat, aydın, yurtsever Urla insanı, ülke gerçeklerini son derece titiz değerlendirmelerle iradesini oy sandığına yansıtmıştır.
Atatürk ilke ve devrimlerine olan yürekten bağlılığımızın oy sandıklarına yansıma oranı İzmir özelinde de ilçemizi ilk sıralara taşımıştır. CHP’ye gösterdiğiniz güven ve destek nedeniyle yönetim kurulumuz adına tüm hemşerilerimize en içten duygularla teşekkür eder, saygılar sunarım.”

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER