SON DAKİKA

Egeekspress

URLA’DA UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNÜ BOYADI

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
URLA’DA UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNÜ BOYADI

Urlalı çocuklar Urla Kuşçular Köyü Şifa Tepesi’nde düzenlenen 18. Uçurtma Şenliği’nde bir araya geldiler.

Urla Belediyesi ve Yaren Vakfı işbirliği ile düzenlenen renkli görüntülere sahne olan şenliğe Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri, Yaren Vakfı Başkanı Melek Çakus dernek üyeleri ve Urla halkı katıldı.
“UÇURTMALARIMIZI UMUTLARIMIZI VE MUTLULUKLARIMIZI UÇURACAÐIZ”
Uçurtma şenliğinde Urla halkı ile buluşan Urla’nın doğasını bozmamak için çalıştığını vurgulayan Başkan Sibel Uyar; “Bugün hep birlikte burada doğayı içimize çekiyoruz. Sanal dünyadan uzak bir gün geçireceğiz. Çocuklarımız bu güzel doğanın ortasında koşup, gökyüzünü özgürce boyayacaklar. Uçurtmalarımızı, umutlarımızı ve mutluluklarımızı uçuracağız. Yaren Vakfı ile birlikte 18 yıldır yaptığımız bu şenliğini uçurtma uçurtmanın keyfini yaşatabilmek için düzenliyoruz. Çocuk olmanın değerini çocuklarımıza yaşatma çabalarından dolayı, Yaren Vakfı’na ve Vakfın saygıdeğer başkanı sayın Melek Çakus’a teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Rengarenk uçurtmaların gökyüzünü renklendirdiği şenlikte, çocuk, genç ve yaşlı demeden uçurtmasını uçurtan Urla halkı keyifli bir gün geçirdi.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER