SON DAKİKA

Egeekspress

YOK ASLINDA BİRBİRLERİNDEN FARKI!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 3:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
YOK ASLINDA BİRBİRLERİNDEN FARKI!

Halk Tv yorumunu beğenmediği programcısını kovdu!

CHP-AKP koalisyon iddiaları ilk diyetini verdi. AKP’yle koalisyonu eleştiren Halk Tv programcısı Ümit Aslanbay görevden alındı.
Dün CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesini eleştiren Halk Tv programcısı Ümit Aslanbay görevden alındı.
İkili arasındaki görüşmeyi Erdoğan’la eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt arasındaki Dolmabahçe mutabakatına benzeten Aslanbay “Burada yapılan görüşmeyi noktasından virgülüne kadar bilinmeli. Sayın Cumhurbaşkanı ne istemiştir Sayın Baykal’dan, neyin aracısı olarak görevlendirmiştir. Bunlar açıklanmalı. Baykal’a zarar verir. Dolmabahçe görüşmesini hatırlayın. Hala konuşmuyor muyuz? Erdoğan ile Büyükanıt ne konuştu hala bunların üstüne bir sürü spekülasyon yapılıyor. Doğru ya da yanlış hala konuşuluyor. Yani bu koalisyonu falan neden karıştırıyor anlamadım. Yani dese ki Meclis Başkanı olarak vekaletini almak için konuştuk, koalisyonu falan da ben bilmem dese tamam. Ama şöyle izlenim edindim falan, bunlar nasıl laflar… Bu kapalı kapılar ardında yapılan bir takım görüşmeler yanlış. Þimdi de Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgi verdim diyor. Bu da saygısızlık, bu da manzarayı kurtarmaz.” dedi.
Aslanbay sözlerinin ardından görevden alındı.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER