SON DAKİKA

Egeekspress

SAVCILAR BUNLARDAN HABERSİZ Mİ?

Bu haber 15 Ağustos 2017 - 9:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.
SAVCILAR BUNLARDAN HABERSİZ Mİ?

İzmir’de yayınlanan haftalık Demokrat İzmir Gazetesi, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da uyarıda bulunduğu bir konuyu bomba gibi fotoğraflarla gündeme getirdi.
Gazete müptezsel FETÖcülerin iftiraları ile bir çok kişinin tutuklandığını ancak FETÖ ile gerçekten ilişkisi olanların ortada gezindiğini anlatıyor. Bir önemli örneği de İzmir’den veren gazete, bazı basın mensuplarının 7 Şubat MİT kalkışmasının ardından FETO ile gizlice Pensilvanya’da toplantı yaptığını terör örgütü başına ihtiram duruşunda bulunduklarını, bazılarının İzmir’de FETÖ’nün okullarının açılış kurdelesini bile kestiğini dile getiriyor ve “Bunlara kimse gelin bakalım arkadaş” demedi yakınmasında bulunuyor. Bu gezinin ve görüşmenin sır gibi saklandığını açıklayan gazete hesap sorulması gerekenler ellerini kollarını sallayarak gezerken bu işi sorgulayanların gözaltına alındığının altını çiziyor.
Hesap sorulmayan ve korunduğu ima edilen kişiler arasında gazeteciler Şebnem Bursalı, Erol Yaraş, Ünal Ersözlü, Hamdi Türkmen var. Ayrıca gazete Hamdi Türkmen ile Mesut Sancak’ın korumasında olan Erol Yaraş’ın FETÖ okullarının kurdelesini keserken resimlerini de yayınladı.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER