SON DAKİKA

Egeekspress

YÜRÜYEN CEPHANELİK GİBİYDİLER!

Bu haber 04 Ekim 2017 - 11:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.
YÜRÜYEN CEPHANELİK GİBİYDİLER!

Muğla’da sinema filmlerine taş çıkartacak güzellikte bir operasyon yapıldı. Operasyonda tepeden tırnağa silahlı, saldırı hazırlığındaki 7 terörist kıskıvrak yakalandı.

Polis önce üç teröristin bugün Muğla’da süren Erdoğan’a suikast davasının yapıldığı adliyeye saldırı hazırlığı içinde olduklarını tespit etti. Takibe alınan töreristlerin niyetlerininh bu kadar d a olmadığı anlaşıldı. İstihbaratlar eli kanlı katillerin polis lojmanlarına ve sivillerin yoğun olduğu bölgelerde de eylem yapacakları istihbarat edildi.

Teröristler gerçekten de bu sabah harekete geçtiler ve Erdoğan’a suikast davasının görüldüğü mahkeme salonuna dönüştürülen Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’na doğru gittikleri  görüldü. Tepeden tırnağa silahlı eylemciler polis tarafından takip edildiklerini sezince yardım istediler. Örgüt bu eylemlerin gerçekleşebilmesi için üç silahlı adamını daha araçla yardıma gönderdi. Ancak polis bu yardımın geleceğinden haberdardı.

 

 

7 Terörist üzerlerinde taşıdıkları silah ve mühimmat ile birlikte ele geçirildi. Zanlılar hemen Muğla Emniyet Müdürlüğüne götürüldüler.

Terör zanlılarının üzerinden şaşırtıcı derecede fazla mermi, silah ve patlayıcı çıktı. Teröristler canlı bomba olasılığına  karşı çırılçıplak soyularak arandılar!  Soruşturma sürüyor. Polis yardımları gönderen örgütün hücre evini veya yönetim merkezini bulmak için operasyonlarını sürdürüyor.

reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER