SON DAKİKA

Egeekspress

İZMİR SEMALARINDAKİ GİZEMLİ CİSİMLER!

Bu haber 09 Ekim 2017 - 10:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İZMİR SEMALARINDAKİ GİZEMLİ CİSİMLER!

İzmir Körfezi üzerinde özellikle gece yarıları izlenen UFO aktiviteleri görenleri hayrete düşürüyor.  UFO Araştırmacı Mustafa Akdemir,  tanımlanamayan bir çok cismin uzun zamandan beri İzmir üzerinde göründüğünü  anlatırken bilim insanlarını da şaşırtan görüntülerin ortaya çıktığını iddia ediyor.  İzmir Körfezi üzerinde onlarca tanımlanamayan cisim fotoğrafları çeken ve bu fotoğrafları uzay bilicilerle de paylaşan  Mustafa Akdemir,  “Bu cisimlerin ne olduğu konusunda elbette temkinli konuşmak gerekir. Ancak bunların zeki varlıklar tarafından yönetildiğini  yaptıkları hareketlerden izliyoruz. Bazen  gösteriye dönüşen aktiviteler izliyoruz. Bir kaç yıldır İzmir semalarında ilginç görüntüler kaydediyoruz. Hızları inanılmaz boyutlarda olan cisimler bazen uçakların sağından solundan geçiyorlar” dedi.

Gök yüzünde her görülen ve tanımlanamayan cisimlerin “Uzay aracı” şeklinde yorumlanmaması gereken Mustafa Akdemir, “UFO dendiğinde insanların aklına uzay araçları geliyor. Oysa UFO kelimesinin açılımı (Tanımlanamayan gök cisimleri) dir.  Yani ne olduğu bilinmeyen cisimler. Ama İzmir üzerinde keşfettiğimiz veya görüntülediğimiz  bu cisimlerin zeki varlıklar tarafından idare edildiğini söyleyebiliriz. İzmirliler  gece yarısından sonra şehrin semalarına baktıklarında bile çıplak gözle bu cisimleri fark edebilirler” diyor.

DÜNYA DIŞI YAŞAM ELBETTE VAR

Mustafa Akdemir, sulandırılmış bir konu olsa da dünya dışı akıllı yaşam formlarının varlığının bilindiğini iddia ediyor. Ancak bunlarla ilişki kurulduğu yolundaki iddiaların hemen hepsinin asılsız olduğunu da sözlerine ekliyor. Akde, şunları söylüyor:

“Bu konu popüler bir konu. Televizyonlara çıkıp, uzaylıların cinslerini sayan araştırmacılara itibar etmemek gerekir. İşi sulandırıyorlar.  Başka dünyalarla temas kurulması dünyanın en büyük keşfi olur. Bir araştırma kuruluşuna mensup arkadaşlar televizyonlara çıkıp, uzaylı canlıların çeşitlerini sayacak kadar uçuyorlar. Nerede  bunlar? Yok!  Hatta bazı hastaları iyi ettiklerini bile söyleyecek kadar ileri gidiyorlar. Böyle bir yaklaşma, yakınlaşma olsa, dünyanın en büyük olayıdır.  Uzaylıların görünmeme konusundaki soruları da (Daha hazır olmadığımızı düşünüyorlar) gibi garip sebeplerle açıklıyorlar. Dünya hiç bu kadar dünya dışı yaşamla tanışmaya hazır olmamıştı. Ama ilkel çağlardan beri, dünyanın ziyaret edildiğine dair kanıtlar var. Kanıtlar var ama, uzaylılar yok.  Bu konu dünyanın her bölgesinde popülerdir.  Evet  uzaylıların bir vakitler dünyayı ziyaret  ettiğine dair kanıt olabilecek bulgular var.  Bilim insanlarını şaşırtan keşifler yapılıyor. Ama modern çağda, bir yakınlaşma olmadığı kesin. Nasa’nın  uzaylılarla birlikte çalıştığı gibi bir yalanın en büyük göstergesi, Mars’a yapılan ziyaretlerdir. Mars’ta insanlık ne arıyor?  Mikroskobik boyutta da olsa bir canlı formu arıyor.  Bunun için ne yapıyor? Milyarlarca Dolar harcıyor.  Uzay araçları geliştiriyor.  Peki Madem Nası’nın elinde ışık hızını rahatlıkla geçebilen uzaylılar var, bu uzaylılar Mars’ı bilmiyorlar mı? Buraya kadar onca kolay geliyorlarsa Mars’ı hiç mi görmemişler?  Bize teknoloji verdikleri iddia edilen uzaylılar (Gitmeyin Mars’ta bir şey yok) demiyorlar mı?  Tamamen aldatmaca üzerine kurulu bir UFO Masalı var!  Gerçek ise şu;  dünya göklerinde bir çok  şüpheli cisim gözleniyor. Bunların çoğunluğu uydurma görüntülerle uzaylı karşılaşması olarak sosyal medyadan lanse ediliyor. Hiç biri doğru değil. Doğru olan ise, bu cisimlerin halen yakından bir tane görüntüsü olmamasıdır”

reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER