SON DAKİKA

Egeekspress

VAY CANINA SAYIN SEYİRCİLER!

Bu haber 11 Ekim 2017 - 10:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.
VAY CANINA SAYIN SEYİRCİLER!

İzmir’de yayınlanan  Demokrat İzmir Gazetesi bu sayısında “Dehşet” verici bir manşetle çıktı. Gazete Nazlı Ilıcak’ın ifadesinde FETÖ örgütünden nemalananları dile getirmesini, hakimin “Kim onlar?” diye sorması üzerine susmasını manşetine taşıyarak “Biz açıklıyoruz” başlığı ile çıktı.

Gazete haberi  Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın boğazdaki yalılarını Bank Asya kredisi ile aldığını iddia ediyor. Dahası, İzmir’de bir magazin gazetecisinin Fetö’nün melanet yuvası Yamanlar Koleji’nden edindiği servet ile kızına at çiftliği kurduğunu iddialarına ekliyor.

Haber İzmir’de büyük ilgiyle okunurken, “Kim bu gazeteci ve yetkililer bu kişi için ne yaptılar?” sorusu gündeme geldi.

İşte gazetenin haberi:

 

FETÖ’den tutuklu Nazlı Ilıcak, savunmasında bu örgütten nemalananlar olduğunu söyledi. Hakim, “Kim bunlar?” diye sorunca yutkunup sustu…

 

BIZ ACIKLIYORUZ

Nagehan ve Rasim Ozan Kütahyalı çifti, Boğaz’a nazır villayı Bank Asya’dan çektikleri 10 milyon dolar krediyle aldılar.

 

İzmirli bir magazin gazetecisi Melanet yuvası Yamanlar Koleji’nin tanıtımından kazandığı parayla kızına at çiftliği kurdu!

 

TESÇİLLİ vatan haini FETO şerefsizinin önünde diz çöküp, kıçını yalayan, o alçağın sofrasında oturup, yalakalık yaparak malı götüren bazıları ellerini kollarını sallayarak gezerken, hayatları boyunca ülkenin ve devletin bekaası için savaşanlara bizzat o FETÖ yalakalarınca çamur atıldığı bir dönem yaşıyoruz. Türk Halkı, işte buna isyan ediyor ve işte bunun için yollara düşüp, adalet istiyor.

FETÖ’den tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak, ağlayarak yaptığı savunmasında bu örgütten nemalananlar olduğunu ve bunların serbestçe dolaştıklarını söyledi. Duruşma hakimi bunun üzerine Nazlı Ilıcak’a “Kim bunlar?” diye sorunca yutkundu isim vermedi. Oysa Ilıcak’ın açıklayamadığı isimler ortada. Dünün yalakaları bugün yine ekranda, bugün yine baştacı (!)

YÜZLERCE kişiye kumpas kurup,. insanların hayatını karartan dünyanın belki de en  alçak savcısı olan Zekeriya Öz’ün heykelinin dikilmesi gerektiğini söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı’yla eşi Nagehan’ın, Bank Asya’dan tam 10 milyon dolar kredi çekip, Boğaz’a nazır villalarını bu parayla aldıkları ortadayken, “Gelin bakalım” diyen yok. Melanet yuvası Yamanlar Koleji’nin tanıtımını yapıp kızına çiftlik kuran gazeteci bozuntusuna da dokunan yok. Yaşasın adalet (!)

 

MUTLU TUNCER’İN YORUMU:

Gazetenin manşeti, dehşet verici iddialarla dolu. Bu gazete isimsiz bir mektup da değil.  Yaptığı yayında ortaya attıkları iddialar son derece ciddi.

Peki, Bank Asya’dan havale yapanların bile sorgulandığı, çocuklarını melanet Yuvası Yamanlar Koleji’nde okuttukları için gözaltı yaşayanların olduğu ortamda, bir çok isme dokunulmuyor olması ne hikmettir?

Kendisi de FETÖ iddianamesinde yer alan bir AKPli işadamı, adliyedeki ilişkileri ile bir çok insanı şimdilik koruyabiliyor. Bu da bu örgütün kalıntılarının hala daha adliyelerde faaliyet içinde olduğunu gösteriyor!

Biz inanıyoruz ki; İzmir adliyesinde haksızlıkların altına imza atanlar, gerçek FETÖcüleri korumayı sürdürenler  bir gün deşifre olacaklar.  Zekeriya Öz örneği unutulmamalı. Bu adamın altına zırhlı araç verilmişti. Şimdi ülkesine dönemiyor, dünyanın kim bilir neresinde saklanıyor!

Yeter ki, birilerini görevini yapmayı arzulasın!

Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan, ısrarla terör örgütü ile  mücadelesini sürdürüyor. Ama bu mücadeleyi baltalayanlar çok uzağında değiller!  Bir yeri temizlemek için önce orayı kirleten nedenleri ortadan kaldırmak gerekir. Sayın Cumhurbaşkanımız  eminim ki; İzmir’de partisinin ve kendisinin aleyhine dönen, toplumda yanlış algılar yaratan dolapları  bir gün fark edecektir!

 

reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER