SON DAKİKA

Egeekspress

TELEKOM SADECE PARA ALMAYI BİLİYOR!

Bu haber 06 Ocak 2018 - 8:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.
TELEKOM SADECE PARA ALMAYI BİLİYOR!

Vatandaşın bir gün ödemesi gecikse, telefonunu,internetini kesen TÜRKTELEKOM, arızalara gelince vurdumduymaz! Fotoğrafta gördüğünüz telefon direği tam bir haftadır yerde. Geçtiğimiz hafta lodosta yıkılan direk, İzmir’in Urla İlçesi’nde Eski Çeşme-İzmir Yolu Caddesi’nde oturanlara internhet hattı taşıyordu.  Direğin yıkılması ile, bölgenin internet hatları kesildi. Arıza kayıtları verildi. Ancak bir haftadır  Telekom, direğini yerden kaldırıp internet hatlarını normale döndürmedi.

Vatandaşların şikayeti üzerine aradığımız Telokom Müşteri Hizmetleri görevlileri önlerindekmi metinleri okumaktan başka bir şey yapmadı. Yarımada Telekom Müdürlüğü ise bir haftadır yerde yatan direkten haberdar olduklarını söyleyerek k”Gerekli tkalimatlar verilince düzelteceğiz” cevabı verdiler. Ancak vatandaşlar hizmet alamadıkları bir haftanın parasını ödemek zorunda kalacaklar. Üstelik hattın ne zaman tamir edileceği de belli değil.

Şimdi soruyoruz;

Bu ayıbın sorumluları kimdir? Para almaya gelince aslan kesilen Türk Telekom arızalarını gidermekte neden bu kadar umursamaz?

reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER