SON DAKİKA

Egeekspress

AZİZ BEY ARTIK…

Bu haber 14 Şubat 2018 - 12:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.
AZİZ BEY ARTIK…

CHP İzmir’i toparlama sürecine girdi. Ayrıca Genel Başkan Kılıçdaroğlu tüzük değişikliği için düğmeye bastı. Tüzük kurultayı  9-10 Mart’ta yapılacak.

CHP Genel Merkezinden sızan haberler ilginç. Büyükşehir Belediyesi konusunda partinin yeni yönetimi, Aziz Kocaoğlu ve ekibini, onların dayatarak seçtirdiği ve seçildikten sonra başarıları tartışma konusu olan ilçe belediye başkanlarının bir kez daha aday gösterilmemesi kararlaştırıldı.

Partinin kalesi için en uygun isim, büyük ihtimalle tüzük kurultayından hemen sonra açıklanacak. Kemal Kılıçdaroğlu bu ismin belirlenmesi için İzmirlilerle özel toplantılar yapacak. Aday adayları arasına Kamil Oktay Sındır’ın da girdiği öğrenildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi için böylelikle üç aday adayı öne çıkmış oldu. Kamil Oktay Sındır, Hasan Karabağ ve Tunç Soyer. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun  bu üç isim arasından birisine  İzmirliler’in karar vermesi konusunda bu kez kararlı olduğu belirtiliyor!

İŞİ ZOR İlçe Belediye Başkanlarının bazılarının ise, İYİ Parti ile flörte başladığı haberleri geliyor. Ancak Meral Akşener’in de bu konuda titiz davrandığı biliniyor.

İYİ Parti alternatifini kullanmak isteyen CHPli belediye başkanları arasında Aziz Kocaoğlu var mı? Sorusu ise, kulislerin ana malzemesi. Geçtiğimiz aylarda Aziz Kocaoğlu, eşi ile birlikte Meral Akşener’le özel olarak görüşmüştü. Öte yandan Aziz Kocaoğlu’nun AKP’ye geçeceği yolunda iddialarda bulunanların sayısı da az değil.

reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER